У столиці визначились найсильніші дівочі волейбольні команди серед студентів

1586

 Завершились фінальні ігри з волейболу серед дівчат Спартакіади закладів професійної освіти столиці. До фінальної частини змагань увійшли 6  команд – по 2 команди з кожної зони: ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою підготовкою та фізичною підготовкою», ДНЗ «Київський центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну», Київське вище  професійне училище будівництва і дизайну, Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, Київське вище професійне училище перукарського мистецтва, ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва».

Протягом двох днів вони вирішували хто сильніший в цьому виді спорту. Ігри були емоційні, безкомпромісні. Кожна команда грала з повною віддачею.

За результатами фінальних ігор в запеклій і напруженій боротьбі визначились переможці та призери.

Переможницями стала команда ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою підготовкою та фізичною підготовкою», друге місце виборола команда  ДНЗ «Київський центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну», третіми стали дівчата з Київського вищого професійного училища перукарського мистецтва. Вітаємо переможців та призерів цих змагань.

За результатами змагань буде сформована збірна команда закладів професійної освіти м. Києва, яка розпочне підготовку до участі у Спартакіаді закладів професійної освіти України, що буде проходити в квітні 2019 року.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів