У столиці визначилися найкращі студентські команди у військово-спортивних змаганнях

1419

 11 грудня в Києві завершились військово-спортивні змагання “Снайпер столиці” серед збірних команд закладів вищої освіти м. Києва, що відбулись в стрілецькому тирі Дніпровського спортивно-технічного клубу районної організації ТСО України.

Ці змагання серед студентської молоді проводяться щорічно вже четвертий рік поспіль до Дня збройних сил України Київським міським відділенням Комітету з ФВС МОН України за ініціативи і всебічної підтримки Київської міської організації Товариства сприяння обороні України і кожного року набирають все більше обертів.
Цьогоріч у змаганнях взяли участь 18 команд, що представляли 11 закладів вищої освіти України. До складу кожної команди входило 3 студенти незалежно від статі, стріляли з пневматичної гвинтівки сидячи, відстань до мішені 10 метрів.

В командному заліку найкращими снайперами себе проявили студенти Національної академії внутрішніх справ, ІІ місце виборола команда КПІ імені І. Сікорського, а бронзові нагороди у Київського національного університету будівництва і архітектури! Вітаємо команди!

Переможці також будуть визначені і в особистому заліку серед чоловіків і жінок. А урочисте нагородження переможців і призерів змагань медалями і кубками Товариства сприяння обороні України відбудеться 17 грудня в актовій залі Київського національного університету технологій і дизайну.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів