У столиці завершились зональні змагання Універсіади України з волейболу

1739

 З 12 по 15 листопада в місті Києві відбувались зональні змагання XIV літньої Універсіади України з волейболу серед чоловічих команд. Гостинно приймав змагання флагман столичного студентського спорту – Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ).

Крім команди-господаря спортивного майданчика за вихід до фінального кола змагань Універсіади боролися представники Хмельницької і Рівненської областей. Хмельниччину представляв Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (КПНУ), а Рівненську область – Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП).

Лідерами зональних змагань стали волейболісти КПНУ ім. І. Огієнка, яким вдалося впевнено обіграти обох суперників з рахунком в зустрічах 3:0 і, набравши 6 очок, вийти до фінальної частини змагань. На другому місці студенти НУВГП з Рівненщини. Студенти НУФВСУ, хоча і не увійшли до фіналу Універсіади України, але отримали гарний досвід і подарували незабутні емоції своїм вболівальникам, завзято борючись за кожен м’яч.

Вже незабаром розпочне свою боротьбу в змаганнях Універсіади України жіноча волейбольна команда НУФВСУ, взявши участь у зональних змаганнях в місті Чернігові. Бажаємо успіхів нашим дівчатам і чекатимемо тільки на гарні новини!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів