У столиці завершилися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних багатоборств

2181

 30 листопада та 1 грудня у легкоатлетичному манежі КОШВСМ відбувся традиційний турнір – Всеукраїнські змагання серед школярів з легкоатлетичних багатоборств пам’яті Заслуженого тренера СРСР Анатолія Якимовича Коваленка.

Вшанувати пам’ять великого тренера на урочисте відкриття завітало багато його учнів та поціновувачів таланту Анатолія Якимовича Коваленка, начальники Київського міського та обласного відділень (філій) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник і Анатолій Ільченко та більше ніж пів сотні спортсменів та спортсменок з 8 областей України та міста Києва. Також яскравим танцем шани «Краплинки душі» народний хореографічний колектив «Оксамит» Дитячого естетико-натуралістичного Броварського центру під керівництвом художнього керівника Наталії Чечельницької привітав гостей заходу та учасників змагань.

Головним ініціатором і організатором цих змагань вже протягом двох десятків років є учень А. Я. Коваленка, нині начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Сергій Бобровник, а проведення цих змагань в поточному році стало можливим завдяки об’єднаним зусиллям Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерації легкої атлетики України. Щиро дякуємо їх керівництву за підтримку!

Безпосередньо на самих змаганнях юні спортсмени і спортсменки з Сумської, Чернігівської, Одеської, Харківської, Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Миколаївської областей та міста Києва на протязі двох днів завзято та відчайдушно змагалися за головні нагороди змагань у двоборстві, триборстві та п’ятиборстві.

У двоборстві (60 м, стрибок з жердиною) серед дівчат молодшої вікової групи перше місце здобула представниця міста Біла Церква Софія Беляєва (831 очко), друге – представниця столичної дитячо-юнацької спортивної школи №16 Дар’я Менщікова (389 очок), третє – Влада Паламарчук з ДЮСШ №16, місто Київ (221 очко). У середній віковій групі золоті нагороди здобула представниця Броварського вищого училища фізичної культури (БВУФК) Аліна Біленко (1071 очко), срібні – Альона Острянська з київської ДЮСШ №16 (468 очок). Серед старших дівчат кращою стала легкоатлетка з міста Біла Церква Анастасія Лещук (867 очок). У молодших юнаків з результатом 854 бали перемогу здобув представник столичної ДЮСШ № 16 Ілля Бобровник, друге місце – Кирил Андрущенко (553 бали), теж ДЮСШ №16, третє – Михайло Чернега (347 балів) з міста Бровари. В середній віковій групі золоті нагороди виборов Максим Горбаченко з Білої Церкви (943  пункти), срібні – Данило Коломієць, який теж представляє місто Біла Церква. Серед старших юнаків кращій результат (1399 бали) продемонстрував спортсмен з Броварів Євген Тишко, срібні нагороди виборов Юрій Кутелія з Білої Церкви зі здобутком у 1187 очок.

У триборстві (60 м, стрибок у довжину, штовхання ядра) серед молодших дівчат кращою стала спортсменка з міста Ніжин, Київської області Іванна Біленька (1372 бали), другою – Валерія Войнещук з Білої Церкви (1275 балів), третьою – представниця СДЮСШОР міста Вінниця Діана Катрин. У молодших юнаків перемогу зі здобутком у 1500 балів здобув представник міста Синельникове, Дніпропетровської області Микита Приходько, друге місце посів Максим Оніщук з міста Вінниця (1406 балів), третє – представник Ямпільської ДЮСШ Вінницької області Віктор Іванов (1270 балів).

У п’ятиборстві серед юнаків середньої вікової групи перше місце виборов Ілля Шух з БВУФК (2815 балів), друге – Дмитро Цвигун з міста Чорноморськ (2772 бали), третє – Костянтин Корауш з Вінницької області (2633 бали). У змаганнях серед старших юнаків кращий результат продемонстрував представник БВУФК Валерій Стецюк (2920 балів), другий – Євгеній Маршалов з Дніпропетровської області (2644 бали), третій – Павло Слугевич з міста Синельникове (2410 балів). Серед старших дівчат першою стала харків’янка Дарина Кривша (3106 балів), другою зі здобутком у 3056 балів стала Карина Файнберг з харківського Динамо, третьою – Христина Заїчко з міста Вінниця (2737 балів). У змаганнях дівчат молодшої вікової групи перемогу здобула представниця БВУФК Валерія Мухоброд (3374 бали), другу сходинку посіла Анастасія Кулик з БВУФК (3208 балів), третю – Маргарита Бойко з Харкова (2377 балів).

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських змагань серед школярів з легкоатлетичних багатоборств пам’яті ЗТ СРСР Анатолія Якимовича Коваленка та бажаємо у наступному році перевершити свої досягнення!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів