У столиці пройшли фінальні старти міського етапу змагань “Олімпійське лелеченя”

1151

22 травня у легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися фінальні старти міського етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», у якому взяли участь кращі команди закладів загальної середньої освіти районів міста Києва.

Команди юнаків та дівчат на розсуд суддів презентували свої колективи та змагалися у комбінованій естафеті і Олімпійській вікторині. Школярі відчайдушно боролися за кожний бал та намагалися продемонструвати свої найкращі якості. У підсумку спортивно-масового заходу перше місце завоювала команда закладу загальної середньої освіти №163 імені М.Кирпоноса Шевченківського району. Срібні нагороди вибороли дівчата та юнаки ліцею №208 Дніпровського району. Бронзові – команда Предславинської гімназії №56 Печерського району столиці.

Учасників та призерів змагань урочисто вітали Олімпійський чемпіон з фехтування, директор Департаменту молоді і спорту КМДА Вадим Гутцайт, голова Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України Павло Костенко, президент федерації легкої атлетики міста Києва Віктор Гринюк та начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

Усі присутні отримали море позитивних емоцій від яскравої боротьби, а також тематичні сувеніри і подарунки від Національного Олімпійського комітету України. Вітаємо переможців та бажаємо гарного виступу на Всеукраїнському етапі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів