У столиці відбулось засідання Організаційного комітету

1584

Сьогодні в приміщенні Національного університету фізичного виховання і спорту України за участі заступника Міністра освіти і науки України, президента Української федерації учнівського спорту Романа Греби, президента Спортивної студентської спілки України, ректора НУФВСУ Євгенія Імаса, голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Вадима Стеценка відбулося засідання Організаційного комітету з питань організації, підготовки та участі збірної учнівської команди у Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2019» (16-21 червня, Будапешт, Угорщина) і збірної студентської команди України у ХХХ Всесвітній літній Універсіаді (3-14 липня, Неаполь, Італія).

Усього в ISF Combat Games візьмуть участь 18 країн, які розіграють 72 медалі. Збірна команда України, до складу якої увійшло 74 учня з 71 навчального закладу 18 регіонів країни, представлені в усіх видах програми: боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, карате, тхеквондо.

В Італії на ювілейній Універсіаді наша студентська збірна змагатиметься в 13 видах спорту з 18: баскетбол, волейбол, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, легка атлетика, плавання, стрільба з лука, стрибки в воду, теніс, тхеквондо, фехтування, футбол. Усього боротимуться за медалі 7300 студентів зі 127 країн світу. Честь нашої країни захищатимуть 162 студенти з 56 закладів вищої освіти.

Головою обох делегацій обрано голову Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка.

Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба вручив ректору Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгенію Імасу Подяку КФВС МОН за організаційну підтримку під час проведення фіналу Перших Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів “Combat Games”!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів