У столиці відбувся ювілейний Wizz Air Kyiv City Marathon

1165

З 5-го по 6-те жовтня столиця України стала свідком ювілейного 10-го міжнародного Wizz Air Kyiv City Marathon, який зібрав понад 17000 учасників і учасниць не лише з України, а й з за кордону. Слід зазначити, що цього разу змінився і формат проведення, адже змагання проходили впродовж двох днів на двох локаціях. Частина забігів відбувалася на території ВДНГ, інша – на Софіївській площі.

Так, за словами генерального менеджера компанії Run Ukraine Дмитра Черницького, цей напівмарафон вже ввійде в історію, оскільки він вже став наймасштабнішим, а серед учасників вдалося об’єднати понад 1000 волонтерів, організаторів, підрядчиків та просто небайдужих уболівальників. Загалом учасники 10th Wizz Air Kyiv City Marathon долали дистанції від 3 до 42 км, а на самих змаганнях було встановлено 4 рекорди України.

Не забули організатори і про наймолодших учасників змагань. Так, завдяки співпраці компанії Run Ukraine з Міністерством освіти і науки України всі дитячі забіги відбулися на безкоштовній основі, а загальна кількість бажаючих побігати дітлахів на дистанції 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м налічувала майже 1000! Такі масштабні спортивні події просто необхідно проводити, аби прививати молоді психологію переможців та доводити необхідність вести здоровий образ життя!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів