У столиці відзначили Міжнародний день студентського спорту

2417

З 2016 року 20 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день студентського спорту. В Україні відзначення цього свята започатковано Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з 2017 року і відбувається одночасно в усіх регіонах України та супроводжується загальним флешмобом.

Цього року студентську молодь Києва приймав Київський національний торговельно-економічний університет. Свято зібрало більше 600 студентів з 19 закладів вищої освіти м.Києва різних форм власності і підпорядкованості.

Під час урочистого відкриття заходу всіх присутніх привітав президент Спортивної студентської спілки м.Києва, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури, академік Петро Мусійович Куліков та господар свята завідувач кафедри фізичного виховання, Заслужений працівник освіти України Гамов В’ячеслав Георгійович

Урочисто були  нагороджені представники закладів вищої освіти переможців і призерів XIV літньої Універсіади м.Києва серед ЗВО в кожній з 6 категорій (за кількістю студентів стаціонару ЗВО входять до різних категорій), а також виші, що набрали найбільше очок  в змаганнях XIV літньої Універсіади України. Всіх переможців запальним танцем привітали студентки Київського Національного торговельно-економічного університету, призери багатьох міських, всеукраїнських і міжнародних змагань під керівництвом Олени Дембіцької.

Начальник Київського міського відділення КФВС МОН України урочисто оголосив змагання XV літньої Універсіади України 2020 відкритими!

Дійшла черга і до традиційного флешмобу. В цьому році це були стрибки з напівприсяду «JumpSquats», які виконували всі студенти присутні на стадіоні одночасно. 

Заключною частиною свята стали змагання «Ігри співдружності» серед команд закладів вищої освіти м.Києва, де в командному заліку за підсумком виступів в 9 видах програми найкращими стали:

І місце – Київський національний торговельно-економічний університет

ІІ місце – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені героїв Крут

ІІІ місце – Національний університет харчових технологій.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України щиро дякує і студентам, і керівникам вишів, і колективам кафедр фізичного виховання за любов до спорту, за небайдужість, за підтримку СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТИВНОГО РУХУ!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів