У столиці визначився учасник півфіналу Всеукраїнських змагань Пліч-о-Пліч з баскетболу

196

В Києві триває V етап «Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги»! У грі 1/4 фіналу з баскетболу команда юнаків “Супергноми” спеціалізованої школи 185 Святошинського району м. Києва в Палаці спорту «Венетто» змагалась за вихід до півфіналу і відповідно нагороди перших змагань Пліч-о-Пліч.

Це була дивовижна гра, дуже насичена і емоційна з достойними суперниками з ліцею «Перспектива» м. Світловодськ, Кіровоградської області.

Команда Києва «Супергноми» виборола перемогу на характері з рахунком 51:46 на останніх 3-х хвилинах четвертої чверті! Хоча за 5 хвилин до кінця матчу програвала 37:43!

Команда вболівальників невпинно підтримувала та мотивувала – “Супергноми” було чути на весь зал! Перш за все за своїх дітей вболівали їх батьки.

На гру завітали і емоційно підтримували нашу команду головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департамент освіти і науки Києва Сергій Мельник, начальник відділу Київське міське відділення Комітету ФВС МОН України Оксана В’яла, начальник Управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Олексій Сукенніков з родиною і підтримував свою команду з немовлям на руках, начальник відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти Лілія Ревуцька, директор СШ #185 Олена Золотарьова! То ж підтримка команди була неймовірною!Спорт безумовно об‘єднує!

Зазначимо, що в 1/8 фіналу Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч” з баскетболу наші «Супергноми» змагалися з командою Чернігівського ліцею 15, м. Чернігів, де здобули перемогу з рахунком 65:47.

Тепер на наших хлопців очікує півфінальна гра, в якій за декілька годин вони зустрінуться з командою Южненського ліцею #3, Одеської області.

Продовжуємо вболівати за наших юних баскетболістів!  Віримо в перемогу!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів