У столиці пройшло засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання

2235

20 березня Київський Перший медичний коледж приймав засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів та коледжів міста Києва.

Відкрив засідання Голова міського методичного об’єднання викладачів фізичного виховання професор Дехтяр Володимир Дмитрович.

Зі вступним словом та презентацією коледжу виступила заступник директора Київського Першого медичного коледжу з виховної роботи Пилипчук Людмила Станіславівна. Також був запрошений академік Присяжнюк Станіслав Іванович, який прочитав лекцію на тему «Самоконтроль у процесі фізичного вдосконалення студентської молоді».

Дуже корисною була доповідь заступника головного лікаря Київської міської студентської поліклініки Супрунової Наталії Володимирівни, в якій вона навела статистичні дані про стан здоров’я студентської молоді м. Києва за 2018 рік , а також внесла певні роз’яснення щодо проходження медичного огляду студентами, акцентувавши увагу на критеріях розподілу студентів на основну, спеціальну та підготовчу медичні групи.

 

Присутні на засіданні обмінялися досвідом проходження медичного обстеження студентів технікумів, коледжів.

Начальник навчально-спортивного відділу Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України В’яла Оксана Миколаївна оголосила про фінальний етап Спортивних ігор України серед коледжів і технікумів. А також було проведено жеребкування змагань з волейболу дівочих команд серед технікумів та коледжів.

По завершенню наради, був проведений відкритий урок з фізичного виховання для студентів, які за станом здоров’я віднесені до спеціальної медичної групи, де на практиці продемонстрували використання фітнес-стрічки та медболу (медичний мяч, вагою 1 та 2 кг). Після чого всі присутні мали змогу поділитися враженнями та думками щодо показового заняття.

Дякуємо керівництву Київського Першого медичного коледжу та голові методичного об’єднання викладачів ЗВО (типу технікум, коледж) професору Дехтяру В.Д. за організацію важливого заходу серед фахівців з фізичного виховання та усім присутнім за плідну працю задля підтримки спорту і пропаганди здорового способу життя столичних студентів!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів