У столиці визначились переможці першості з волейболу серед студентів

1823

Протягом двох днів у спортивних залах Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну та в Київського професійно – педагогічного коледжу імені Антона Макаренка відбувались зональні та фінальні змагання з волейболу серед дівчат, в яких взяли участь команди з 14 технікумів та коледжів міста Києва.

За результатами зональних ігор до фіналу увійшли 5 кращих команд: Київський коледж легкої промисловості, Київський міський медичний коледж, Київський професійно-педагогічний коледж імені А.Макаренка, Київський  коледж будівництва, архітектури та дизайну та коледж Київського національного університету технологій та дизайну.

У гострій та напруженій боротьбі головні нагороди змагань здобули студентки Київського коледжу легкої промисловості (команда з вадами слуху), срібні нагороди завоював колектив Київського професійно – педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, третє місце посіла команда Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Особливу подяку хочемо висловити адміністрації Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну та Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка за гостинний прийом та допомогу в організації та проведенні змагань.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

Коментарі

коментарів