У Тернополі школярі змагались у волейбольному турнірі «Україна – єдина родина»

221

Волейбольний турнір «Україна – єдина родина» впродовж трьох днів тривав у спортивній залі Тернопільської ЗОШ №10. У фінальній частині змагань перемогу здобула команда Тернопільської ЗОШ №14, срібні нагороди отримали юні спортсмени Тернопільської ЗОШ №23. У боротьбі за бронзові медалі команда Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою зі Збаража перемогла господарів турніру з Тернопільської школи №10, які посіли четверте місце, – ідеться на сторінці школи у соцмережах.

Переможці та призери отримали нагороди від організаторів турніру – Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради та обласної Федерації волейболу в Тернопільській області. Також команді-переможцю було вручено спеціальний приз – волейбольний м’яч із автографами гравців команди «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо».

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України