У ТНПУ ім. В. Гнатюка відбулась наукова конференція «ОЛІМПІЙСЬКИЙ РУХ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ – МИНУЛЕ ТА СЬОГОДЕННЯ»

81

Традиційна наукова конференція «ОЛІМПІЙСЬКИЙ РУХ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ – МИНУЛЕ ТА СЬОГОДЕННЯ» відбулась 1 лютого у Тернопільському Національному Педагогічному Університеті на факультеті фізичного виховання. Ректор ТНПУ Богдан Буяк та декан факультету фізичного виховання, доцент Віктор Шандригось звернулись з вітальним словом до усіх присутніх, а також вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць у боротьбі за територіальну цілісність України хвилиною мовчання. 

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України Олександр Бірюков розповів про змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» та особливості їх організації.

Голова Тернопільського осередку Національного Олімпійського Комітету України, народний депутат України Іван Калаур доповів про розвиток фізичної культури і спорту на Тернопільщині, співпрацю з громадськими організаціями та територіальними громадами з якими визначені спільні цілі та завдання для популяризації олімпійського руху в області.

Також на конференцію завітав студент університету Максим Панчук – учасник четвертих зимових юнацьких олімпійських ігор у Канвондо (Південна Корея). Спортсмен поділився досвідом зі студентами, після чого був нагороджений сувенірами та подарунками від керівництва університету та Національного олімпійського Комітету України.

Микола Божик – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теоретико-біологічних основ фізичного виховання Кременецької обласної педагогічної академії імені Тараса Шевченка мав доповідь про аспекти розвитку зимових видів спорту на Кременеччині.

Ярослав Галан – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ТНПУ імені Володимира Гнатюка, голова організації «Молодь. Наука. Спорт. Здоровий Рух України» докладно описав проєкт «Олімпійська Мрія».

По завершенню конференції учасники зробили традиційне спільне фото.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів