У Вознесенській ДЮСШ Миколаївської області відбулося свято «Спортивний Олімп»

1491

25 травня  в спортивному залі  Вознесенської ДЮСШ відбулося  свято «Спортивний Олімп», на якому підведені підсумки 2017-2018 навчального року і досягнень вихованців школи. Урочисте свято було відкрите під гімн України і підняття державного прапору степендіантами  міської ради 2018-2019 н. р., вихованцями Шевченко Є. і Боронкіним А.

Привітати педагогічний колектив і юних спортсменів прийшли батьки, ветерани спорту Алексеєв І.С. (настільний теніс), Гамов В.В. (баскетбол), Гусак М.Г. (волейбол)  і небайдужі до спорту мешканці міста. В цьому році 21 учень отримав свідоцтво про закінчення спортивної школи, а випускникам присвоєні відповідні спортивні розряди.

Особливо хочеться відзначити досягнення юних тенісистів Чернявського С., Умудова Ю., Алмаші Я., Паюл Н., які приймали участь в обласних, Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях та турнірах. Методист МНМЦ Вінярський П.М. вручив їм посвідчення про присвоєння звання КМС і  1-й – дорослий спортивний розряд.

Тренери-викладачі Вознесенської ДЮСШ є майстрами своєї справи. Вони разом з вихованцями та їх батьками радіють перемогам і переживають невдачі. То ж нехай сьогоднішні перемоги тренерів і вихованців виблискують золотими розсипами досягнень Вознесенської спортивної  школи, і кожного року збільшуються плоди.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів