У Южноукраїнську відбулося свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я!»

1652

12 квітня 2019 року у спортивному залі ЗЗСО № 4 м. Южноукраїнська відбувся міський етап фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я!». Це родинно-спортивне свято у Южноукраїнську є одним з найулюбленіших серед дітей та батьків, оскільки поєднує в собі спорт, розваги і здорову конкуренцію. За щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою.

У змаганнях взяли участь команди, до складу яких входили учні загальноосвітніх навчальних закладів міста 2009-2011 років народження та їхні батьки. Програма змагань передбачала проходження шести естафет та показові виступи спортсменів.

Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. Це було справжнє свято для учасників заходу.

Батьки і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

За підсумками всіх спортивних випробувань третє місце посіла сім’я Фотуйма, які представляли ЗЗСО №4, друге місце – сім’я Гладких (ЗЗСО №4) Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім’я Трофімчук, які представляли ЗЗСО №3.

Сім’я-переможниця та сім’ї-призери нагороджені подарунками та грамотами  управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради.

Команда-переможець виборола право захищати честь міста Южноукраїнська на обласному етапі фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я», який відбудеться 11-12 травня м. Миколаєві.

Дякуємо активним учасникам змагань та вітаємо сім’ю Трофімчук з перемогою!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів