У Запоріжжі пройшов фінал обласних змагань з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд ЗПО

1051

7-8 листопада на базі Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту» пройшов  фінальний етап обласної першості з баскетболу 3х3 серед учнів закладів професійної/професійно-технічної освіти.

За головний трофей змагалися п’ять команд, які стали кращими за результатами ігор у зональних групах, що відбулися напередодні у Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі, це:

  • Запорізьке вище професійне училище;
  • Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти;
  • Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти;
  • Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти;
  • Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей.

– Загалом цього року в Запорізькій області беруть участь у змаганнях зі стрітболу взяли два десятки команд закладів професійної освіти, цей вид програми у нас традиційно користується популярністю, адже простий в опануванні, цікавий та доступний. Традиційно за підсумками змагань буде складено збірну, яка представить Запорізьку область на Всеукраїнському фіналі. Поки що визначити фаворита складно – всі команди мають приблизно однаковий рівень, – розповів на початку загань головний спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ Едуард Мотора.

Фіналі команди грали між собою по колу. Не зазнавши жодної невдачі ні на груповому, ні у фінальному етапі, перше місце вибороли учні Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти. Хлопці зізнаються, стати переможцями допоміг досвід та зіграність, адже разом грають в баскетбол вже не один рік.

  • Ми займаємося у ДЮСШ в Мелітополі. Всі втрьох з дитинства ходимо в одну секцію, потім вступили до училища,  опановуємо професію зварювальника, а один друг – маляра, і продовжуємо грати разом. Ці змагання були для нас цікавими, це новий досвід, нова ігрова практика, дуже раді, що такі змагання проводяться, – розповів учень Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти Єгор Єськов.

Друге місце посіла команда Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти. Єдиної поразки хлопці зазнали у грі з майбутніми переможцями.

  • Звісно хотіли перемогти, стати кращими. Але нам не вистачило зіграності, мало тренувалися разом. Я колись в дитинстві займався баскетболом, а завдяки цим змаганням знов відчув смак гри, захотілося повернутися до постійних тренувань, з’явився спортивний інтерес, – розповів учень Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти Вадим Іванов.

Третім цього року став Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти. Хлопці були вельми близькими до перемоги, кілька разів нокаутувавши суперників влучними триочковими кидками. До першого місця не вистачило зовсім трохи спортивного везіння.

За результатами обласних змагань буде складено збірну Запорізької області, яка наступного року представить регіон у Всеукраїнському фіналі змагань зі стрітболу серед ЗПО.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

Коментарі

коментарів