У Запоріжжі відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді

74

Цими вихідними у Запоріжжі відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Запорізька Весна-2024», організовані комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР.

На території Запорізького парку 230 учасників змагались на короткій дистанції зі спортивного орієнтування. Цього року до гуртківців Центру туризму долучились учасники  змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнська шкільна ліга зі спортивного орієнтування», які мали змогу, в рамках обласних змагань, набути досвід зі спортивного орієнтування та поборотись за головні нагороди разом зі спортсменами Запорізької області.

Кожна вікова група змагалась на своїй дистанції від 1,6 до 4.5 км. Завданням дітей було відмітити контрольні пункти на маршруті за допомогою електронної відмітки. 

Нагороди розіграли у 5 вікових групах серед юнаків та дівчат. 

Серед орієнтувальників 10-11 років перемогли  Кіра Чеченєва та Проскура Максим. У віковій категорії 12-13 років найкращий результат показали Анастасія Хрущ та Микита Гринь. Серед учасників 14-15 років перші місця посіли Ольга Дядя та Микита Спину, а у вікові групі 16-17 років – Діана Кривицька та Владислав Бараннік. У найстаршій віковій групі лідерами стали Аріна Коновалова та Дмитро Турченко.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів