У Запоріжжі визначився чемпіон з волейболу серед ЗПО

1760

На базі Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею відбулися фінальні змагання з волейболу серед жіночих команд закладів професійної освіти. Боротьбу за нагороди вів квартет сильніших, що визначився минулого тижня, в результаті ігор у двох групах:

  • «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»;
  • «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю»;
  • «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»;
  • «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти».

У півфіналах торгово-кулінарний ліцей здолав будівельний центр професійно-технічної освіти 2:0 (25:18, 26:24). А училище моди і стилю було сильнішим за «Моторобудівник» 2:0 (25:22, 27:22).

Таким чином у матчі за третє місце зустрілися команд, які минулого тижня конкурували за лідерство у групі – «Моторобудівник» та  будівельний центр професійно-технічної освіти. У напруженій боротьбі за кожен м’яч сильнішими знов виявилися дівчата з училися «Моторобудівник» 2:0  (25:23, 25:23).

А справжньою окрасою стала фінальна зустріч між господарками паркету – командою професійного торгово-кулінарного ліцею та вищого професійного училища моди і стилю. За несамовитою підтримки вболівальників обох команд, гра на майданчику точилася безкомпромісна. Перша партія була за майбутніми кулінарами – 25:22, наступну виграли дівчата з училища моди і стилю  25:19. До середини вирішального сету дівчата грали м’яч у м’яч, та після відмітки у 8:8, вперед стрімко вирвалися волейболістки училища моди і стилю. Від такого натиску господарки трохи розгубилися, і в результаті програли партію 9:15. Таким чином представниці вищого училища моди і стилю повернули собі втрачений торік титул чемпіонок волейбольних змагань. На другому місці минулорічні переможниці – команда професійного торгово-кулінарного ліцею, треті дівчата з професійного училища «Моторобудівник».

“З командою торгово-кулінарного училища ми зустрічалися в групі, і тоді їй програли. На фінал налаштовувалися на цю команду, готувалися. Були переконані, що у нас вийде! Звісно, коли програли першу партію у фіналі – занервували. Але на щастя вдалося зібратися, тай досвід дався взнаки, адже більшість дівчат у нашій команді раніше займалися волейболом, і ми перемогли! Дуже щасливі!”, – ділиться враженнями майбутній перукар Вікторія Водоп’ян.

Вже наступного тижня, 29 листопада стартують змагання з волейболу серед чоловічих команд закладів професійної освіти. У Запоріжжі одинадцять колективів визначать сильнішого у двох групах, які гратимуть на базі Запорізького вищого професійного училища та Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів