У Запоріжжі визначилися переможці обласного етапу спортивних Ігор коледжів України з баскетболу 3х3

1314

На відкритому спортивному майданчику запорізького електротехнічного коледжу відбулися ігри обласного етапу спортивних Ігор коледжів України з баскетболу 3х3  серед юнаків та дівчат. Першим на майданчику зустрілися жіночі команди, який у цьогорічній першості було чотири.

 • Запорізький авіаційний коледж ім О.Г. Івченка;
 • Економіко-правничий коледж ЗНУ;
 • Педагогічний коледж КВНЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія»;
 • Торговий коледж ЗНУ.

Обігравши усіх суперниць з рахунками 4:1, 3:1 та 7:2 – перше місце здобули стрітболістки педагогічного коледжу, команда у складі: Політаєва Карина, Кобецька Карина, Радомська Дар’я, Юрченко Марія. Решта команд набрала однакову кількість очок, за додатковими показниками друге місце посів Торговий коледж ЗНУ, третіми стали дівчата Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

“Хочеться відзначити торговий коледж ЗНУ, де завдяки керівнику фізичного виховання Єлизаветі Лисенко, почав відроджуватися баскетбол. Вона сама Майстер спорту України міжнародного класу з баскетболу, призер чемпіонату Європи серед ветеранів, тож має чому навчити молодь. У попередні кілька років команда торгового коледжу взагалі не брала участь у змаганнях, а зараз посіла друге місце – чудовий результат”, – зазначив головний спеціаліст Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Олександр Авраменко.

Після дівчат на майданчик вийшли юнаки, за призові місця змагалися команди дев’яти навчальних закладів.

 • Дніпропудненський індустріальний технікум;
 • Запорізький авіаційний коледж ім О.Г. Івченка;
 • Запорізький будівельний коледж;
 • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ;
 • Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ;
 • Запорізький металургійний коледж ЗНУ;
 • Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ;
 • Торговий коледж ЗНУ.

Зігравши між собою у двох групах, хлопці визначили півфіналістів. Ними стали студенти металургійного, будівельного, торгового коледжів Запоріжжя, а також команда гостей з Дніпрорудненського індустріального технікуму.

Затяте протистояння за місце у фіналі розгорнулося між торішнім чемпіоном – командою будівельного коледжу та командою майбутніх металургів. Команди ані на крок не відставали одна від одної, та за переваги будівельників 9:8, фортуна повернулася на бік «металургів», які вирвали перемогу 11:9. В іншому півфіналі команда Дніпрорудного перемогла торговий коледж 11:4.

В матчі за перше місце металургійний коледж був сильнішим за дніпрооудненський індустріальний технікум 11:7. А у зустрічі за третє місце будівельники здолали торговий коледж 11:4. У підсумку місця розподілилися наступним чином:

1. Запорізький металургійний коледж ЗНУ;

2. Дніпропудненський індустріальний технікум;

3. ДВНЗ Запорізький будівельний коледж;

4. Торговий коледж ЗНУ;

5. Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ;

6. Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ;

7. Запорізький авіаційний коледж ім О.Г. Івченка;

8. Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ.

Змагання у Запоріжжі були відбірковим етапом на Спортивні Ігри студентів коледжів, що відбудуться у Львові в травні та червні поточного року.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів