У Запоріжжі визначився переможець 73-ї обласної Спартакіади з волейболу серед школярів

2907

У спортивних залах Запорізької спеціалізованої школи №100 відбувся фінальний етап 73-ї обласної Спартакіади школярів з волейболу серед юнаків. Боротьбу за титул кращої команди регіону вели вісім команд – Пологівського, Вільнянського, Михайлівського районів області, Комунарського та Дніпровського районів Запоріжжя, а також міст Мелітополь, Бердянськ, Енергодар.

“Це відбір на всеукраїнські змагання, які відбудуться в травні. Перед цим був проведений районний етап, та зональний, у нас було вісім зон, в кожній з яких змагалося по чотири команди. За рівнем можна відзначити Пологівську команду, вона торік у фіналі лише Вільнянську програла, і цього разу добре грають. В Мелітополі хороша команда – там працює ДЮСШ, Енергодар привіз учнів 9-го класу, але вони теж на рівні грають, Комунарський район Запоріжжя – хороша команда традиційно”, – розповів заступник начальника Запорізького обласного управління комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти та науки України Віталій Івакін.

 Спершу учасники зіграли між собою у двох групах, за підсумками чого визначився квартет фіналістів. Решта боролася за місця з четвертого по восьме.

“Рівень команд зростає помітно. У всіх є форма, м’ячі сучасні, відчувається техніка, особливо там де викладачі фізичної культури волейболісти. Очі у хлопців горять, видно що їм подобається! Шкода шо лише раз на рік проходять такі змагання – тут багато перспективних гравців, особливо з сільської місцевості, яких треба брати і розвивати далі у волейболі. Адже зі шкільного спорту і починається професіональний. Я кілька десятків років спостерігаю за цими змаганнями. Є чимало відомих гравців, які у шкільному волейболі починали, а потім буди призерами і чемпіонат України, є навіть чемпіони світу і Європи з пляжного волейболу у своїх вікових категоріях”, – розповів головний суддя змагань Анатолій Ковтун.

За пудсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

  1. Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пологівського району (Давид Бутенко, Василь Борщ, Володимир Подставний, Влад Косоріз, Дмитро Савельєв, Юрій Майборода, Влад Кірічок, Богдан Єлохов, Даніл Чубар, Максим Сандюк);
  2. Енергодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (Савелій Федоренко, Єгор Малигін, Максим Кульбачний, Артем Резніченко, Андрій Назар, Богдан Яцун, Дмитро Гора, Денис Величко, Данило Трошкін);
  3. Гімназія №31, Дніпровського району Запоріжжя (Михайло Дорошенко, Віталій Морозов, Сергій Мальцев, Артем Сьора, Артур Івов, Дмитро Шляга, Кірілл Косинський);
  4. Любиміська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Роздольської сільської ради, Михайлівського району;
  5. Мелітополська ЗОШ І-ІІІ ступенів №14;
  6. ЗОШ№84 Комунарського району м. Запоріжжя;
  7. ЗЗСО №11 м. Бердянськ;
  8. Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

А вже 25 квітня  на базі Запорізької спеціалізованої школи №100 нагороди 73-ї обласної Cпартакіади школярів з волейболу розіграють дівчата. Початок ігор о 09.30.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

 

Коментарі

коментарів