У Запоріжжі завершилися змагання фінального етапу з волейболу серед учнів ЗПО

1206

 Два дні у Запорізькому центрі професійно-технічної освіти водного транспорту тривали змагання фінального етапу першості з волейболу серед чоловічих команд закладів професійної освіти.

За нагороди змагалися переможці групового етапу, що відбувся напередодні у Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі:

  • «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»»;
  • «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти»;
  • «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»;
  • «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»;
  • «Бердянський машинобудівний професійний ліцей»;
  • «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти»;
  • «Великобілозерський професійний аграрний ліцей».

Солідну конкуренцію чотирьом командам обласного центру склали колективи з районів. З перших матчів було зрозуміло – ці волейболісти приїхали до Запоріжжя за медалями.

  • Із запорізької зони, де у нас було дві групи, вийшло чотири команди. Також приїхав переможець бердянської групи та дві кращі команди з мелітопольської зони. З перших ігор ми побачили відмінну підготовку мелітопольскої команди, чудово грає Бердянськ, тож є інтрига – чи вдасться запорізьким командам зберегти лідируючі позиції в обласних змаганнях. Торік у нас перше місце посіло Запорізьке машинобудівне вище професійне училище, – розповів головний спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, Едуард Мотора.

У перший день команди визначили квартет фіналістів, зігравши між собою у двох підгрупах. Не зазнавши жодної невдачі, з перших місць вийшли до півфіналів Бердянський машинобудівний професійний ліцей та Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти. Серйозність намірів ці колективи підтвердили і у півфіналах.

Бердянці здолали Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» 2:0. А мелітопольська команда була сильнішою за  Великобілозерський професійний аграрний ліцей 2:1.

У фіналі напружена битва тривала до трьох партій. Обмінявшись перемогами у перших двох сетах, в третьому міцніший характер проявила команда Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти. У Бердянського машинобудівного професійного ліцею заслужене «срібло».

А в матчі за третє місце Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» здобуло перевагу над Великобілозерський професійний аграрний ліцей 2:0.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів