У Запорізькій області перейшли екватор змагань з футзалу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”

78

Завершено першу половину змагань з футзалу, у трьох з шести груп, в рамках проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” Запорізької області.

Дванадцять дитячих команд із Запоріжжя та громад області провели по три гри – вже визначились лідери у групах та кращі гравці. Без жодної поразки пройшли перший цикл матчів “Зубри” із запорізької гімназії №104, “Їжаки” з Козацького ліцею та юні футболісти з вільнянського ліцею “Світоч”.

За словами першого віцепрезидента Асоціації футзалу Запорізької області Бориса Розсохи, всі ігри проходили в запеклій боротьбі, але на майданчику панувала дружня атмосфера.

“Гравці та їхні тренери були щасливі грати в одному з кращих в Україні палацу спорту. Але найважливіше, що ці змагання не лише про спорт. Вони дали дітям можливість знов згуртуватися, стати частиною не тільки своїх команд, а й потужного всеукраїнського руху”, – зазначив Борис Розсоха. 

З 1 квітня пройдуть ігри ще у трьох футзальних групах. Після цього визначиться 8 команд, які вийдуть в плей-офф турніру.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів