У змаганнях з міні-футболу серед студентів запорізьких коледжів вперше за багато років змінився лідер

1841

Цілий тиждень у Запоріжжі проходили змагання з міні-футболу серед студентів коледжів. На новенькому сучасному стадіоні  ЗСШ №7 за титул кращої змагалися команди дванадцяти навчальних закладів. На першому етапі студенти виявляли сильнішого у двох групах.

У понеділок та вівторок дует фіналістів визначили у групі «А», де змагалися наступні команди:

 • Коледж Класичного приватного університету;
 • Економіко-правничий коледж ЗНУ;
 • Запорізький медичний коледж;
 • Токмацький механічний технікум ЗНТУ;
 • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА;
 • Коледж Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій.

Колективи зіграли між собою по колу. У підсумку перше місце у групі впевнено посіла команда коледжу КПУ. Цей колектив не лише не зазвав жодної невдачі, а й вразив результативністю – у п’яти матчах хлопці забили 37 м’ячів, самі пропустивши лише чотири. Кращим бомбардиром у складі команди коледжу КПУ став Микита Россовецький, який відзначився у воротах опонентів 11 разів. Друге місце в групі у команди економіко-правничого коледжу ЗНУ.

У середу та четвер визначалася двійка фіналістів у групі «Б» серед наступних команд:

 • Запорізький металургійний коледж ЗДІА;
 • Запорізький авіаційний коледж;
 • Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ;
 • Запорізький торговий коледж ЗНУ;
 • Запорізький будівельний коледж;
 • Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ.

З першого місця у другій груп вийшов до фіналу Запорізький авіаційний коледж. У п’яти матчах хлопці забили 10 м’ячів, при цьому завдяки своєму голкіперу Юрію Сєдову, не пропустивши жодного! Другим став запорізький будівельний коледж , який сенсаційно не пропустив до фінальної частини змагань десятиразового чемпіона – команду металургійного коледжу ЗДІА, перемігши її 4:1.

У п’ятницю квартет сильніших зійшовся за медалі. У півфінальних матчах команда коледжу КПУ перемогла Запорізький будівельний коледж 2:1. А у зустрічі авіаційного коледжу та економіко-правничого колежу ЗНУ, «авіатори» зуміли знов лишити свої ворота сухими – 4:0.

І ось у фіналі відбулося протистояння кращого бомбардира та голкіпера турніру. Цього разу ворота авіаційного коледжу не вдалося вберегти від натиску студентів коледжу КПУ. Виймати м’яч з сітки Юрію Сєдову довелося тричі, а от Микита Россовецький покращив свій особистий показник, довівши кількість забитих м’ячів до 13! З рахунком 3:0 команда коледжу КПУ вперше здобула кубок обласних змагань з міні-футболу, кращим гравцем турніру був визнаний Микита Россовецький.

Найскладніше було у фіналі. Як пройшли групу навіть не помітили, забили майже сорок м’ячів у п’яти матчах. У півфіналі теж доволі легко було, а от за перше місце довелося постаратися. Торік ми були другими, а цього разу вдалося стати першими! Звісно задоволені, і особисто мені приємно отримати приз кращого гравця! – розповів Микита Россовецький.

В матчі за третє місце Запорізький будівельний коледж впевнено здолав команду ЕПК ЗНУ 6:1.

Ми бачимо, що змагання з міні-футболу користуються великим попитом серед студентів запорізьких коледжів. З 14 навчальних закладів участь у цьогорічному турнірі взяли 12! Запекла боротьба точилася від самого початку. Про рівень конкуренції свідчить хоча б той факт, що багаторазовий чемпіон цих змагань, Запорізький металургійний коледж, вибув ще на груповому етапі! Звісно краще зіграли ті команди, у складі яких були хлорці, які раніше займалися футболом, саме досвід був визначним фактором у фінальному протистоянні. Зазначу, що на цьому міні-футбольний сезон для студентів коледжів не закінчується. Квартет фіналістів наших змагань візьме участь у традиційному турнірі серед студентів, пам’яті В’ячеслава Толока, що відбудеться на початку грудня, – розповів начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, Андрій Муштай.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів