Учасниками Олімпійського уроку #BeActive з важкої атлетики стали Краматорські школярі

394

На завершення Європейського тижня спорту в Донецькій області регіональним відділенням НОК України був організований Олімпійський урок #BeActive в ЗОШ № 30 Краматорської міської ради. До проведення долучились Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Обласна СДЮСШОР з важкої атлетики.

В гості до учнів завітали юні спортсмени під керівництвом тренерів Олега Саннікова та Єлизавети Олійник. На початку зустрічі член виконкому відділення Дмитро Подопригора та начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко побажали присутнім завжди досягати мети та бути переможцями.

Багато нового та цікавого дізнались діти про важку атлетику, про історію цього виду спорту, про чемпіонів та призерів олімпійських ігор і провідних важкоатлетів Донеччини. Запальна руханка від майстра спорту України з важкої атлетики Єлизавети Олійник налаштувала школярів на практичну частину уроку. 

Юні важкоатлети Максим Максименко, Марк Петрів та Ніка Корж провели  майстер-клас та продемонстрували свої навички. Кожен охочий зміг спробувати свої сили в піднятті штанги та виконанні силових вправ. А за правильні відповіді на різноманітні питання були приємні заохочення та подарунки. 

На завершення олімпійського свята всі школярі отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України, заряд бадьорості та позитиву.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів