Учні Києва долучились до Всеукраїнського відкриття територіальних етапів «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

110

5 лютого відбулось відкриття територіальних етапів наймасштабніших учнівських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», що стартували за ініціативи Президента України Володимира Зеленського у 2023-2024 навчальному році.

Під час відкриття змагань був організований телеміст, де п’ять регіонів України символічно розпочали показові змагання з кожного виду спорту, що входять до програми змагань Всеукраїнських шкільних Ліг.

Так столиця відкривала баскетбол, де на базі Дарницького ліцею «Інтелект» зустрілись команди Дарницького та Оболонського районів столиці. До складу команд на ряду з учнями увійшли тимчасовий виконувач обов’язків голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Микола Калашник та голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирило Фесик.

На урочистому відкритті заходу учасників вітали заступник Міністра освіти і науки України – Андрій Вітренко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Вадим Стеценко, голова військової адміністрації Києва – Сергій Попко, заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень – Олена Говорова та Заслужений майстер спорту України, гравець NBA – Станіслав Медведенко. Також до гостей заходу долучились амбасадори проекту, співак Каднай, телеведучі Анатолій Анатоліч, Тимур Мірошниченко, Володимир Остапчук, Роман Міщеряков, Ілона Гвоздьова,  які очолили учнівські команди та розіграли разом з учнями захопливі матчі.

Перед оголошенням символічних стартів було вшановано хвилиною мовчання пам’ять загиблих Захисників України та прозвучав Державний Гімн України.

Після гарної розминки та настанов амбасадорів юним гравцям розпочались ігри. Команди грали з заповзяттям та неймовірним азартом. Їх азарт передавався і вболівальникам, тож на майданчику вирували неймовірні емоції.

Команди Дарницького та Оболонського районів всю гру тримали в напруженні, до останніх хвилин не можливо було спрогнозувати рахунок, команди йшли рівно випереджаючи одна одну на кілька очок. До останніх секунд була інтрига,  яка завершилась нічиєю з рахунком 76:76. То ж з впевненістю можна зробити висновки, що наступні 2-3 місяці, під час проведення районних відбіркових етапів в Києві, змагання будуть феєричні.

По завершенню показових виступів усі учасники отримали солодкі подарунки від партнера заходу ТМ “БКК”, а кращі гравці отримали баскетбольні м’ячі з автографами амбасадорів.

Дякуємо організаторам за неймовірно атмосферне свято, за подаровані дітям емоції та гарний настрій.

Окремі слова вдячності адміністрації ліцею за організацію заходу на високому професійному рівні.

До зустрічі на районних етапах!

То ж вперед, Пліч-о-пліч до спільної мети – Разом до Перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів