Учні Київщини вперше долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Challenge Fest»

1471

24 вересня 2019 року одночасно у всіх районах та містах Київської області пройшов Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Challenge Fest». Захід проводився з метою підвищення інтересу учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, формування у неї стійкої мотивації до фізичного вдосконалення та набуття навичок здорового способу життя.

Обласний етап заходу проводився у м. Броварах на базі Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. Василя Стуса. У заході брало участь близько 200 дітей, представники місцевих органів управління освітою, федерацій з видів спорту, видатні спортсмени, представники Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Броварське вище училище фізичної культури».

В програмі заходу були передбачені змагання серед команд школярів з легкої атлетики (естафети), швидкісного складання кубика-Рубика, майстер-класи від федерацій з видів спорту та учасників минулорічних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games», презентація нових видів спорту тощо.

Загалом, до цього цікавого спортивного заходу долучилося близько трьох тисяч школярів Київщини. Змагання у новому сучасному форматі пройшли у дружній спортивній атмосфері та залишили приємні враження у всіх учасників та вболівальників.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів