Учні Почапинської ЗОШ прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі «Козацький Гарт»

1826

В м. Галич Івано-Франківської області на базі Дитячого лікувально-оздоровчого комплексу «Сокіл» завершились фінальні старти Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький Гарт», організованого Комітетом фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Участь в фестивалі взяли 120 школярів із 10 областей України.

Команду Тернопільської області представляли переможці обласного етапу «Козацький Гарт 2019» школярі Почапинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району в складі 12 школярів під керівництвом вчителі фізкультури Чернецького Андрія Івановича.

Змагання проводились в наступних видах програми: конкурс знавців історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху (за часів незалежної України), човниковий біг, стрибків через скакалку, естафета, яка складається із 10 етапів, стрибків у довжину з місця, перетягування канату. 

В перетягуванні канату наші школярі посіли друге місце та вибороли срібні медалі, в конкурсі знавців історії команда була 5-та, в естафеті 7 місце.

Відзначимо, що команда Почапинської ЗОШ вперше виступала у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Козацький Гарт» і показала хороший результат.

Бажаємо дружній команді школярів із Почапинців наступного року вдосконалити свою спортивну майстерність і показати високий результат на обласному етапі «Козацького Гарту 2020».

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів