Учні професійної освіти розпочали спортивний сезон 2018-2019 навчального року

1293

4 жовтня в приміщені шахового клубу «Авангард» Тернопільське обласне відділення КФВС МОН України провело обласні Спортивні ігри з шахів серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Участь у змаганнях прийняло 15 команд юнаків та 10 команд дівчат, із загальною кількістю 47 учасників.

В результаті напружено спортивної боротьби перше місце серед юнаків виборов Василь Бартіш із Тернопільського ЦПТО, другу сходинку посів Вадим Мричко із ТВПУ технологій та дизайну і третім був Валентин Марціяш з ТВПУ №4 ім. М. Паращука.

Серед дівчат найкращою стала Людмила Ковальчук з Вишнівецького професійного ліцею, поступилась їй однією сходинкою Тетяна Заверуха ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, а третя у підсумку Тетяна Гула з Підгаєцького ПАЛу.

В командному заліку серед юнаків перше місце вибороли шахісти ТВПУ технологій та дизайну (тренер-представник Ярослава Слободян),другими стали учні ВПП Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Роман Кіцінський), третє місце у вихованців Тернопільського центру професійно-технічної освіти (тренер-представник Ярослав Грицишин).

У дівчат п’єдестал виглядає так: перше місце команда Вишнівецького профліцею (тренер-представник Сергій Грішаков), друге місце шахістки ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-представник Микола Тимощук) і третіми стали дівчата Підгаєцького професійного аграрного ліцею (тренер-представник Григорій Садовський).

Переможці та призери в особистих та командних змаганнях нагороджені грамотами та дипломами Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів