Учні Тернопільської ЗОШ приєднались до занять бадмітоном

1659

У Тернопільській загальноосвітній школі №10, яка є школою сприяння олімпійської освіти, 11 листопада 2019 року за ініціативи Тернопільського обласного відділення НОК України та обласного відділення Олімпійської академії України, вчителем фізичної культури вищої категорії Степаном Беднарчуком та завідувачем кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагог університету ім. В.Гнатюка Андрієм Огнистим в рамках пілотного проекту «Олімпійська освіта у новій українській школі» впроваджено у практику фізичного виховання дітей молодшого шкільного віку модуль «Бадмінтон – це здоровий спосіб життя». 

Здоров’я не можна придбати раз і назавжди на якомусь етапі життя. Організм може бути здоровим лише тоді, коли він розвивається, доповнюється різними новими корисними для здоров’я елементами, звичками і, таким чином, вдосконалюється. Тому здорового способу життя треба увесь час вчитися, і виховувати потребу в ньому. У цьому Вам допоможе бадмінтон.

І ось його три переваги:

– Коли ви граєте в бадмінтон, ваше тіло весь час знаходиться в русі. 

– Користь гри з воланом і ракетками зачіпає не тільки фізичні аспекти. Гра допомагає знизити стрес і занепокоєння, сприяє покращенню настрою і міцному сну.

– Чим більше ви рухаєтеся, тим більш гнучким стає ваше тіло. При грі в бадмінтон ви ніколи не можете передбачити, які рухи виконайте в наступну секунду. І чим частіше ви будете грати зі своїми приятелями, тим більше у вас шансів підвищити м’язову силу і витривалість.

І останнє, Україні офіційно довірено право приймати європейську першість з бадмінтону у 2020 році і Національний олімпійський комітет України відіграє у цьому не останню роль.

Нумо всі беремо ракетки і на корт – здоровий спосіб життя – сьогодні це модно!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація Андрій Огнистий)

Коментарі

коментарів