Укол до півфіналу. Підсумки 9 дня Всесвітньої літньої Універсіади

933

Одного уколу не вистачило українській чоловічій команді шпажистів, щоб пройти до півфіналу Універсіади: після перемоги над США в одній восьмій фіналу, в одній четвертій хлопці прикро поступились угорцям – 39:40. У «втішному» турнірі за 5-8 місця спершу розгромили японців (45:24), але потім, знову лише в один укол, поступились полякам (44:45).

У складі команди фехтували: Ян Сич (Харківський національний педагогічний університет імені Сковороди); Андрій Опанасенко (Харківська державна академія фізичного виховання); Євгеній Горбачук (Харківський національний педагогічний університет імені Сковороди); Нікіта Кошман (Київський національний університет імені Шевечнка).

В жіночій командній рапірі українки у чвертьфіналі програли китаянкам, які зрештою стали чемпіонками. Потім була поразка від Гонконгу і перемога над Польщею. І в підсумку – 7 місце.

Наша команда: Аліна Полозюк (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова); Ольга Сопіт (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана); Дарія Миронюк (Ohio State University).

Студентська волейбольна збірна посіла підсумкове 8 місце. Сьогодні наша команда влаштувала справжню «рубку» з Португалією: поступаючись 0:2 за партіями, відігралася, але вирішальний сет все ж віддала супернику.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів