Українці стали переможцями Міжнародного кубку «Карпатський простір»

663

У Хусті завершився Міжнародний студентський турнір з футболу «Карпатський простір». Цьогоріч захід зібрав 6 команд із трьох країн – Литви, Молдови, України. Цікаво, що вперше, крім чоловічих команд, у ньому взяли участь і жіночі студентські команди. Загалом за кубок змагалися команди Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Національного університету «Львівська політехніка», Клайпедського університету (Литва), Державного університету фізичного вихавання і спорту (Республіка Молдова) та збірна студентів Закарпаття.
Сьогодні ж, 24 жовтня, на стадіоні «Карпати» відбулися фінальні поєдинки на здобуття престиждного кубку. І маємо чудову новину – перемогу і серед студентів, і серед студенток святкували наші спортсмени та спортсменки.

Так, серед жіночих команд перемогу з рахунком 3:2 у надвидовищному матчі святкувала команда Національного університету «Львівська політехніка», обігравши команду Закарпаття.

А ось фінал серед чоловіків проходив за участю збірної команди Закарпаття та студентів Державного університету фізичного виховання і спорту Республіки Молдови. Українці досить впевнено провели зустріч і спромоглися забити три м’ячі у ворота суперників, на що у опонентів не знайшлося відповіді. У підсумку – 3:0 і кубок «Карпатського» дістається представникам Закарпаття.

Зазначимо, що організаторами змагань виступили: Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Спортивна студентська спілка України за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Української асоціації футболу та Хустської міської ради.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів