Українська збірна готується до Всесвітніх учнівських спортивних ігор

3063

Сьогодні у Міністерстві освіти і науки України відбулось засідання Організаційного комітету з підготовки та участі офіційної делегації учнівської збірної команди у Всесвітніх учнівських спортивних іграх (11–19 вересня, Белград, Сербія). У ньому взяли участь профільний заступник міністра Артур Селецький, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, представники федерацій з видів спорту тощо. Також під час засідання було представлено офіційну форму збірної країни.

ISF U15 World School Sport Games 2021 проводяться вперше в історії Міжнародної федерації учнівського спорту. Змагання зберуть учнів у віці від 13 до 15 років у мультиспортивному заході з 14 видів спорту. На Всесвітніх іграх змагатиметься 1 831 учень із 39 країн світу у 14 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, боротьба вільна та боротьба греко-римська, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування; теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Загалом буде розіграно 172 комплекти медалей.

Збірна команда України складається з близько 350 чоловік: спортсменів, тренерів, штабу, медичних працівників, журналістів.

Інформаційна довідка перших Всесвітніх учнівських спортивних ігор U15

Прес-служба КФВС МОН

 

 

Коментарі

коментарів