Українські хлопці та дівчата їдуть підкорювати Марокко

2339

Після 10 літньої перерви Україна знову повертається до літніх всесвітніх мультикомплексних змагань.

Сьогодні, 30 квітня об 11:00 в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулися урочисті проводи Національної збірної  команди України на Всесвітню літню гімназіаду, яка вже 2 травня стартує в місті Маракеш і триватиме до 9 травня.

До участі у змаганнях запрошені 45 спортсменів-школярів з різних видів спорту: стрільба з луку, фехтування, шахи, художня гімнастика та інші, а також почесні гості, які побажають успіху юним спортсменам, серед яких Президент Національного олімпійського комітету України – Сергій Бубка та заступник міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту – Роман Греба.

У Марокко нашу Батьківщину представлятимуть школярі-спортсмени, 14–17 років, з 22 областей України. Вони боротимуться у 17 видах спорту: стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, боротьба вільна, боротьба греко-римська. Серед них переможці й переможниці чемпіонатів світу та Європи, І Гімназіади України та чемпіони України.

Очікується участь 4000 спортсменів з понад 60 країн світу; 18 видів спорту, 6 з яких уперше включені до програми ігор – бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо.

Тож бажаємо нашим спортсменам гідно представити країну на міжнародних змаганнях та чекаємо з успіхом на Батьківщині!

Коментарі

коментарів