Наші шахістки найсильніші в світі

1755

З 18 по 25 вересня Вірменія стала господаркою чемпіонату світу з шахів серед школярів. Позмагатися до міста Цахкадзор з’їхалися збірні команди Грузії, Індії, Білорусі, Росії, Вірменії та України. Нашу країну представляв: учень Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Платон Гальперін та Валентин Байдецький, учень Одеського приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад «Антарктика», Марія Бердник з Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 156 та Каміла Грищенко з Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням.

Дівчата, перемігши в останній зустрічі збірну команду Індії з рахунком 1½ – ½, вибороли золоті нагороди. Хлопці, перемігши команду Грузії з рахунком 2-0 вибороли срібло чемпіонату, пропустивши вперед збірну Вірменії.

Вітаємо тренера Олександа Мартинкова та керівника делегації Наталію Мартинкову з цими здобутком, а спортсменів з медалями світової першості! Слід зазначити, що у загально-командному заліку наша збірна отримала срібло, поступившись лише господарям – збірній Вірменії, третя сходинка у збірної Індії.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів