Українські студентки вибороли два коплекта нагород на світовій першості з чирлідингу

1652

24 листопада у японському місті Такасакі завершився Х чемпіонат світу з чирлідингу, на якому спортсменки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, які склали основу збірної команди України, вибороли два комплекти нагород. 

Бронзовими призерами у номінації CHEER DANCE SENIORS стали: Анастасія Акулова та Ірина Пелих (юридичний факультет), Юлія Гундар (факультет математики та інформатики), Марина Кобзар та Ганна Муравська (факультет комп’ютерних наук), Валерія Папакіна (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу), Альона Ніконова (факультет психології) та студентка Харківської державної академії фізичної культури Єлізавета Герасименко. У номінації CHEER DANCE DOUBLES MASTERS також бронзовими призерами стали старший викладач Каразінського університету Надія Авдасьова, яка виступала разом з Оленою Кравченко. У номінації CHEER DANCE DOUBLES SENIORS Анастасія Акулова та Єлізавета Герасименко посіли п’яте місце. 

Вітаємо наших студенток та їхніх тренерів – старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Надію Авдасьову та випускницю біологічного факультету Вікторію Варяницю!

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

Коментарі

коментарів