11-12 лютого 2022 року в місті Хмельницький відбувся чемпіонат області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок.
Змагання являли собою відбір на чемпіонат України. Команду Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 (директор – Василь ПАСЕНКО) представляло 3 борців, які показали високі результати.
Так, чемпіонами стали: Василь Яценко у ваговій категорії 79 кг (тренер Василь Пасенко) та Юрій Кожухар у ваговій категорії 125 кг (тренер Володимир Костинюк), срібло здобув Аркадій Лаврентюк (тренер Валентин Негода) у ваговій категорії 125 кг.
Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України