Ужгородські студенти пробігли “Студентську милю”

1209

31 травня, в Ужгороді вже вдруге відбувся Всеукраїнський студентський забіг “Студентська миля”. Дистанцію довжиною в одну милю подолало понад 200 студентів з університету і коледжів Ужгорода.

Першим серед хлопців фінішну лінію перетнув студент ДВНЗ «Ужгородського національного університету» Роля Валерій, а серед дівчат Павлик Ання, що навчається у Ужгородському торгово-економічного коледжу КНТЕУ. Срібні і бронзові медалі серед хлопців вибороли Буняк Андрій та Немеш Михайло, які разом здобувають освіту у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ». З дівчат другою фінішували студентка Ужгородському торгово-економічного коледжу КНТЕУ Машіка Яна і третьою фінішували студентка Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» Мельниченко Ольга.

Участь у церемонії відкриття та нагородження взяли Король Ігор Іванович проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Ужгородського національного університету», Маріонда Іван І ванович завідувач кафедри «Фізичного виховання» ДВНЗ «Ужгородського національного університету» кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України з легкої атлетики, Безкопильний Олександр Петрович кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Черкаського національрного університету, майстер спорту міжнародного класу з сучасного пятиборства, Коломоєць Анатолій Іванович голова федерації легкої атлетики Закарпатської області, Плеханов Анатолій Михайлович та Пехньо Оксана Павлівна представники Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Тарасюк Володимир Юрійович представник Закарпатського обласного відділення НОК України.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів