В Чернівцях відбувся кубок з міні-футболу

533

На спортивному майданчику з синтетичним покриттям ЗОШ № 25 за звання найсильнішої команди у кубку з міні-футболу до Дня міста Чернівців змагалися студенти та викладачі закладів фахової передвищої освіти.

Матчі відбувалися у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, витривалість та чудові гри.

В підсумку третє місце здобула команда Чернівецького транспортного фахового коледжу. Особливо гаряче було під час фінальної гри між командами Педагогічного фахового коледжу ім. Ю.Федьковича та збірною командою викладачів. Молоді майбутні педагоги тільки на останніх хвилинах зуміли забити переможний гол у ворота досвідчених викладачів.

За сприянням асоціації футболу Чернівецької області після закінчення ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцям та призерам, а також кращим гравцям змагань. Перехідний кубок у цьому році залишається у спортсменів Педагогічно фахового коледжу ім. Ю.Федьковича, які підтвердили свій високий статус чемпіона.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів