В Донецькій області стартувала ХV літня Універсіада України

895

27 вересня закінчився ІІ етап ХV літньої Універсіади України з футболу (фінал) серед студентів університетів, академій та інститутів (ЗВО ІІІ-ІV р.а.) Донецької області.

На відкритті змагань начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко привітав всіх присутніх з початком змагань і побажав студентам успіхів у спорті та навчанні.

На футбольному полі студенти показали високу майстерність гри, професіоналізм та прагнення до перемоги!

В результаті змагань І місце посіла команда Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА) ректор Ковальов В.Д., ІІ місце за командою Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ) ректор Омельченко С.О. та ІІІ місце отримала команда Донбаської національної академії будівництва та архітектури (ДонНАБА) Кравець В.А..

Також були відзначені номінації: кращий воротар – Папка Даниїл (ДДМА), кращий захисник – Арінічєв Владислав (ДонНАБА), кращий нападник – Зубов Марко (ДДПУ) і кращий гравець – Гримайло Роман (ДДМА).

Всі переможці та призери отримали кубки та грамоти і з радістю зустрічали вже ставши традиційною спортивну лотерею. Подарунки на лотерею надало управління сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів