В Києві завершився міський етап фестивалю “Козацький гарт”

2812

7 травня на столичному стадіоні спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №6 відбулися фінальні змагання київського етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018».

Фіналістів київського етапу привітали начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник та головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМДА Сергій Мельник, які побажали учасникам чесної та відчайдушної боротьби.

8 кращих школярських команд у складі 6 дівчат та 6 хлопців демонстрували свою вправність у багатьох видах програми фестивалю, а саме:  човниковий біг 4 х 9 м ( хлопці, дівчата ), стрибок у довжину з місця ( хлопці, дівчата), стрибки через скакалку протягом 30 сек. (дівчата), перетягування канату (хлопці), естафета (хлопці, дівчата).

У досить напруженій боротьбі жадану перемогу здобув колектив ліцею № 208 Дніпровського району міста Києва. Срібло вибороли представники Шевченківського району, учні НВК «Школи І-ІІІ ступенів-ліцею №38 ім. В.М. Молчанова. Третє місце посіли школярі Деснянського району столиці з спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих  наук Деснянського району м. Києва. Переможців та призерів чекали кубки та грамоти, які вони заробили своєю майстерністю та бажанням перемогти. Також варто відзначити, що на змаганнях був встановлений рекорд України у стрибках в довжину. Представник команди Шевченківського району Микита Топоровський продемонстрував результат у 2 метри та 98 сантиметри.

Вітаємо переможців та бажаємо вдалого виступу у фінальному етапі серед кращих команд України !

Київське міське відділення з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів