В Києві відбулось методичне об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів-коледжів

1643

В коледжі ресторанного господарства Національного університету харчових технологій відбулось засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації міста Києва, участь в якому взяли і представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання і спорту міністерства освіти і спорту України.

На засіданні було вирішено багато питань, основними серед яких було узгодження певних питань Регламенту проведення змагань з видів спорту серед закладів вищої освіти І-ІІ р. а. м.Києва та його затвердження, а також складання Календаря проведення вищезазначених змагань. За відсутності фінансування спортивних заходів серед студентської молоді з міського бюджету звичайно багато дискусій велось щодо чергового забезпечення суддівства змагань власне силами викладачів фізичного виховання технікумів-коледжів міста Києва.

Висловлюємо щирі слова подяки за гостинність заступнику директора КРГ НУХТ кандидату педагогічних наук, доценту Лобур Миколі Сергійовичу та голові методичного об’єднання, професору Дехтяру Володимиру Дмитровичу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів