В Польщі продовжуються Європейські студентські ігри 2022

540

Ось уже тиждень як тривають Європейські студентські ігри у польському місті Лодзь. Нагадаємо, до складу збірної увійшли 294 спортсмени, 42 з яких студенти п’яти столичних вишів, які змагаються у 15 видах спорту. Всього у змаганнях з 20 видів спорту, беруть участь близько 5000 студентів, що представляють понад 400 європейських університетів із 40 країн.

Наші спортсмени гідно відстоюють Україну, продовжуючи поповнювати скарбничку спортивних нагород вагомими спортивними досягненнями європейського рівня. На сьогодні Україна посідає третє загальнокомандне місце, завоювавши 5 золотих, 6 срібних і 3 бронзових медалі.

Розпочались змагання з футболу, де чоловічу команду України представляють студенти столичного Державного торговельно-економічного університету. В своїй першій грі в групі вони отримали впевнену перемогу над студентською збірною командою Німеччини з рахунком 3:0, з чим ми їх щиро вітаємо і бажаємо подальших успішних виступів! Гарний початок!

Хочемо відмітити також виступ на Європейських університетських іграх Іванченка Віктора, студента Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ ім. Т. Шевченка). Він змагався у чвертьфіналі з кікбоксингу серед чоловіків до 74 кг, але під час боротьби отримав травми, через які не зміг продовжити бій, тим самим не пройшовши до півфіналу. Бажаємо Віктору скорішого одужання та не перейматись ситуацією, адже попереду ще безліч перемог!

Продовжуємо вболівати за наших спортсменів і бажаємо їм міцного здоров’я та яскравих перемог! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів