В СТОЛИЦІ ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ-МІСЬКИЙ ЕТАП ДИТЯЧИХ ІГОР «СТАРТИ НАДІЙ»

2187

16-17 травня в місті Києві у спортивній залі, басейні ліцею-спеціалізованої школи №293 і спортивному комплексі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №6 відбулися змагання міського етапу  Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів 7-х класів закладів загальної середньої освіти «Старти надій».

Більше 120 хлопців та дівчат з 9 районів міста Києва демонстрували свою вправність у різних видах програми, таких як: біг на 60 метрів (хлопці та дівчата);  стрибок у довжину з розбігу ( хлопці та дівчата); естафета 8 х 50 метрів (4 юнаки та 4 дівчини, 1-й етап-юнаки, 2-й етап- дівчата; плавання на 25 метрів; піднімання тулуба з положення лежачи в сід за 1 хвилину (юнаки та дівчата); кидання м’яча на відстань.

У напруженій боротьбі головні-золоті командні нагороди завоювали  школярі середньої загальноосвітньої школи # 104 Оболонського району. Срібло здобули учні ліцею № 208 Дніпровського району. Третє місце вибороли хлопці та дівчата зі спеціалізованої школи № 197 імені Дмитра Луценка Святошинського району столиці. Також отримали відповідні дипломи усі учасники змагань, які продемонстрували кращі результати в окремих видах програми змагань.

Вітаємо школярів з яскравим виступом та гарними результатами !

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів