В столиці стартувала XIV літня Універсіада України з гімнастики спортивної

2188

Сьогодні в Києві розпочались змагання XIV літньої Універсіади України з гімнастики спортивної. Участь у змаганнях беруть команди Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей та м.Києва, загалом близько 50 учасників.

Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, директор Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, який гостинно приймає змагання, Олексій Семенюшко та начальник Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник, а також юні вихованки відділення спортивної гімнастики Олімпійського коледжу запальними танцями і спортивною розминкою.

Змагання триватимуть протягом трьох днів, впродовж яких визначаться чемпіони і призери Універсіади як в особистій, так і в командній першості серед чоловіків і жінок.

Бажаємо учасникам спортивної вдачі і витримки, а також продемонструвати свої найкращі результати, адже переможці здобудуть можливість представити Україну на змаганнях ХХХ Всесвітньої літньої Універсіади, що з 2 по 17 липня відбудеться в місті Неаполь, Італія.

 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів