В столиці відкрили соціально-спортивну школу фонду “Реал Мадрид”

442

10 вересня 2021 року напередодні Дня Фізичної Культури і Спорту України, представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України взяли участь в урочистому відкритті Соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» – міжнародного проекту, який в Україні впроваджує Фонд «Реал Мадрид» та Громадська організація «Епіцентр дітям». 

Соціально-спортивні школи Фонду «Реал Мадрид» – це світовий проект, який успішно існує в понад 78 країнах світу. Дана школа відкриває можливості занять спортом для дітей з різних соціально-незахищених верств населення, щоб вони мали більше мотивації та можливостей  займатися спортом та футболом зокрема. Загалом школи Фонду «Реал Мадрид» представлені вже на 12 локаціях у чотирьох регіонах України. У них абсолютно безкоштовно навчаються понад 800 дітей із соціально незахищених родин.

На неймовірному футбольному полі зі штучним покриттям, побудованим в рамках даного міжнародного проекту, почесних гостей заходу, серед яких був мер Києва Віталій Кличко, зірки світового футболу Луїш Фігу (Португалія), Роберто Карлос (Бразилія), Едвін Конго (Колумбія), Хосе Еміліо Амавіска (Іспанія), видатні українські ексфутболісти, а нині футбольні тренери та функціонери – Олег Протасов, Анатолій Дем’яненко, Олексій Михайличенко і Владислав Ващук та власники мережі магазинів «Епіцентр», зустрічали яскраві гарні спортивні і дружні школярі Дніпровського району столиці. Вони влаштували справжнє урочисте дійство на полі, продемонструвавши свої спортивні здібності – там були і загальна руханка, і яскравий флешмоб, і запальні танці. Гостями заходу був даний старт матчу між вихованцями українських шкіл Фонду, який був присвячений відкриттю нових футбольних тренувальних полів.

Це чудово, що в Україні, зокрема у місті Києві, реалізовуються такі соціально корисні проекти, які покликані привчати соціально незахищених дітей до здорових звичок, мотивують до занять спортом та здорового способу життя.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів