В Ужгороді масово відзначили Міжнародний день студентського спорту

1422

20 вересня в Ужгороді, у спортивному комплексі «Юність» відбулися спортивні заходи з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, організовані Міністерством освіти і науки України спільно із Спортивною студентською спілкою України. Головним організатором цих масових молодіжних спортивних заходів є Міжнародна федерація студентського спорту (FISU).

Спортивні заходи були урочисто відкрили проректор найбільшого вишу Закарпаття УжНУ Ігор Король, заступник голови Ужгородської міської ради Василь Гомонай, а також начальник Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Іван Риляк, майстер спорту України міжнародного класу зі сноубордингу, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор Аннамарі Данча-Чундак, заслужений тренер України з фехтування Анатолій Герей, ректор Східно-Європейського слов’янського університету Людмила Несух та інші. Гостей та учасників порадували своїми віртуозними виступами спортсменки з художньої гімнастики, а також свою майстерність показали юні фехтувальники.

Окрім студентів УжНУ в спортивних заходах прийняли участь представники Карпатського університету ім. А. Волошина, Східно-Європейського словянського університету та Природничо-гуманіторного коледжу ДВНЗ «УжНУ».

Загалом близько 300 студентів демонструвало свої спортивні здібності з підтягування на перекладені та масовий флешмоб з виконання вправи згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Найкращі студенти змагалися у силових вправах та спортивних іграх. По завершенню спортивних заходів Іван Риляк вручив нагороди переможцям.

Коментарі

коментарів