Вчяться фахівці коледжів Буковини

589

10 листопада 2021 року Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено планове обласне методичне об’єднання дистанційно для викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області. 

Своїм досвідом із життя коледжу та спортивних досягнень ділилися викладачі фізичного виховання Чернівецького індустріального фахового коледжу. А керівник фізичного виховання В.І. Музика розкрив актуальну тему сьогодення «Організація та рекомендації щодо проведення занять зі студентами спеціальної медичної групи». Доброзичлива атмосфера  викликала активне обговорення щодо покращення здоров’я студентів із низьким  рівнем функціональних можливостей.

Голова методичного об’єднання, керівник фізичного виховання Педагогічного  фахового коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича О.А. Мацкуляк ознайомила учасників конференції із успішною участю у конкурсі місцевих громад 2021. Організатор конкурсу – Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькими обласними радами.

У рамках проєкту «Придбання універсального тренажеру та спортивного обладнання для фізкультурно-оздоровчого комплексу Педагогічного фахового коледжу ЧНУ ім. Ю Федьковича», у вересні-жовтні та листопаді триває активна робота викладачів фізичного виховання та студентів коледжу, щодо його реалізації. На основі зібраного матеріалу створено цікаві й змістовні презентації, які в майбутньому будуть демонструватися студентам та всім охочим в якості інструкцій під час проведення занять на тренажерах та із спортивним інвентарем. 

Дякуємо всім колегам за змістовну роботу, професійне спілкування, думки та ідеї!

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

 

Коментарі

коментарів