Вдалий виступ Родинських школярів

1178

27 березня Родинський ФОК (м. Родинське, Донецької області) приймав на своїй базі дванадцять команд – переможців міських та районних змагань чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти (ШВЛУ), юнаків та дівчат старшої вікової групи.

Урочисте відкриття розпочали почесні гості, які побажали всім учасникам перемог на спортивних змаганнях, значних особистих здобутків, цікавих ігор та гідних суперників.

Кращу техніко-тактичну та морально-вольову підготовку, прагнення
до перемоги продемонстрували цього разу вихованці Родинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 8 Покровської міської ради. Юнаки і дівчата 2001 року народження в напруженій боротьбі вибороли право представляти свій навчальний заклад на фінальних змаганнях у Бахмуті
16–17 квітня 2018 року.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців, висловлює подяку тренерам за гідну підготовку команд до зональних змагань та адміністрації ЗОШ №8 за створення умов у навчанні та заняттях спортом.

Донецьке обласне відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів