Відбулась нарада методистів з фізичної культури районних науково-методичних центрів столиці

1307

31 січня у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №128 міста Києва відбулася спільна нарада Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київради.

На першій в цьому році нараді крім методистів з фізичної культури районних науково-методичних центрів управлінь освіти міста Києва, представників КМВ КФВС МОН України також були присутні президент Київської шкільної баскетбольної ліги Дмитро Базелевський, методист з фізичного виховання науково-методичного центру гуманітарної освіти та виховання інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Юрій Черпак і головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Сергій Мельник.

Спеціалісти освітянської галузі обговорили календарний план проведення спортивних змагань з видів спорту на найближчі два місяці, визначили дати та місця проведення, зважаючи на напружений епідеміологічний стан у закладах загальної середньої освіти столиці. Також були обговорені робочі питання щодо проведення огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у ЗЗСО та Всеукраїнського огляду конкурсу на кращій фільм, відеоролик фізкультурно-спортивного спрямовування «Країна майбутнього!» у 2018/2019 навчальному році.

Загалом нарада відбулася у конструктивному, плідному та ефективному руслі, від спеціалістів в обговореннях лунали влучні та професійні корективи, які будуть взяті на озброєння!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів