Відбулась нарада завідувачів кафедр фізичного виховання столичних закладів вищої освіти

864

26 березня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася нарада завідувачів кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти міста Києва.

Одним з основних питань наради було обговорення проекту Положення про центр студентського спорту закладів вищої освіти.

Зважаючи на те, що основним завданням даного Центру має стати підготовка спортсменів для участі у чемпіонатах України, Європи та чемпіонатах світу серед студентів з видів спорту, визнаних в Україні, всеукраїнських універсіадах, Європейських студентських іграх та Всесвітніх універсіадах, інших комплексних всеукраїнських та міжнародних спортивних заходах серед студентів, то пропозиції щодо певних пунктів Положення обговорювалися досить жваво.

Ідея створення такого Центру є досить актуальною на сьогоднішній день, адже підготовка студентських збірних команд має відбуватися на досить високому та професійному рівні. Необхідно забезпечити Центр приміщеннями, відповідним спортивним інвентарем, актуальними також є кадрова політика, відповідно оплата праці, фінансування відрядження спортсменів на певні змагання тощо. Виходячи з цього, фахівці дійшли загальної думки, що для стимулювання створення Центрів студентського спорту Міністерству освіти і науки доцільно надати додаткові моральні та матеріальні заохочення для керівників ЗВО, що забезпечать роботу Центру на базі свого вишу.

Наступним обговорювалося питання необхідності звернення до авторів Проекту з пропозицією, що дане Положення доцільно затвердити як типове, для того, щоб фахівці кожного навчального закладу мали змогу створити Положення з урахуванням безпосередньо своїх вимог та задач покладених на Центр студентського спорту.

Окремо висловлюємо вдячність ректору КНТЕУ Мазаракі Анатолію Антоновичу та завідуючому кафедрою фізичної культури Гамову Вячеславу Георгійовичу за можливість проведення наради на високому організаційному рівні.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

Коментарі

коментарів